Newsletter
Podaj adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Sticky Off

Sticky Off - zmywacz wielofunkcyjny

Zaawansowany wielofunkcyjny jak i wielozadaniowy zmywacz do praktycznie każdej powierzchni (nie stosować na produktach gumo-pochodnych oraz na skóro-pochodnych).

 

Rustins Sticky-Off to zaawansowany wielofunkcyjny jak i wielozadaniowy zmywacz do praktycznie każdej powierzchni (nie stosować na produktach gumo-pochodnych oraz na skóro-pochodnych). 

Sticky-Off to mieszanka naturalnych rozpuszczalników, którą idealnie współpracuje w usuwaniu niepożądanych substancji ze szkła, plastiku, metalu, tynku, drewna, tekstyliów, porcelany powierzchni malowanych jak i lakierowanych.

Sticky-Off z łatwością usunie gumę do żucia z tapicerki samochodowej, kleje z witryn sklepowych czy z niechciane wypalone słońcem naklejki z aut firmowych, wszelkiego rodzaju etykiety, nalepki, taśmy klejące, tusze, szminkę, olej, tłuszcz, a nawet sadzę, smołę czy też lepik. Zastosowanie na każdej powierzchni w każdym miejscu. Dzięki Sticky-Off zaoszczędzamy cenny czas w trakcie naszej pracy.

 

 
Przykładowe zdjęcie do czego można wykorzystać Sticky-Off. Zaoszczędź swój czas oraz nerwy by nie porysować powierzchni lakierowanej na swoim aucie.
 
 
Przykładowe zdjęcie do czego można wykorzystać Sticky-Off. Zaoszczędź swój czas oraz nerwy na skrobaniu kleju z szyby samochodu. Idealne do ściągania naklejek oraz winiet.
 
 
Przykładowe zdjęcie do czego można wykorzystać Sticky-Off. Tak, szminkę również usunie.
 
 
Przykładowe zdjęcie do czego można wykorzystać Sticky-Off. Świetnie zdaje egzamin w aucie gdy nasze dziecko lub nasz tzw. kolega lub koleżanka zostawi nam mały prezencik w postaci gumy na tapicerce samochodowej.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl